" />
 • Рейтинг:
 • Потужність кВт::
  20
 • Сонячні панелі:
  Altek ALM460m або аналог
 • Мережевий інвертор:
  Fronius SYMO 20.0-3-M
 • Спеціальний кабель, м:
  200
 • Система кріплення:
  Алюмінієвий профіль , затискач , 30 компл
 • Електрофурнітура:
  Кабель СІП, Щит ETI, автоматичний вимикач С63, інші витратні маетріали.
 • Монтажні роботи:
  Встановлення дахової електростанції "під ключ"
$12.999,000
В наявності

Фотоелектрична система призначена для роботи по «зеленому тарифу», який для 2020 року складає 0,16 євро за кВт*год. Вона може бути встановлена на приватному будинку, житлових та нежитлових приміщеннях, що розташовані на приватизованій ділянці. Для початку роботи її потрібно приєднати параллельно до існуючої електричної мережі по спеціальній спрощенній процедурі.

Під дією сонячних променів фотоелектрична система починає генерувати електроенергію, яка передається до зовнішньої мережі через спеціальний двохнаправлений лічильник.

В кінці місяця різниця між виробленою та спожитою електроенергією сплачується за «зеленим тарифом».

Така система здатна генерувати 20860 кВт*год електроенергії на рік. Точні цифри залежать від місця та умов встановлення обладнання.

До складу фотоелектричної системи входять високонадійні коплектуючі від провідних світових виробників, на які надається довгострокова гарантія, що дозволяє отримати надійне, довгострокове та високоефективне джерело електроенергії.

Доставка комплекта обладнання включена у вартість. Також наша компанія допоможе у виборі оптимального розміщення панелей і допоможе оцінити виробництво електроенергії при встановленні системи. Встановлення та налагодження обладнання виконується кваліфіккованими спеціалістами нашої компанії.

До системи може бути додатково включено обладнання: система віддаленого моніторингу роботи станції (через Інтернет або додаток у мобільному телефоні), додатковий кабель та конектори МС4, система відеонагляду (для безпеки та контролю за станцією).

Переваги системи: отримання гарантованого доходу, виробництво електроенергії високої якості, система не потребує абсолютно ніякого палива, безшумна та непомітна ззовні робота, довгий термін експлуатації (не менше 30 років), мінімальне обслуговування системи, можливість встановлення на любому типу даху, незалежність виробництва від зовнішніх економічних факторів, таких як інфляція (виплати прив’язані до курсу євро), підвищення вартості палива та енергії.

Будівництво сонячної електростанції є досить вигідною інвестицією, тому що термін окупності коштів становить 4,5 роки.