" />
Сонячна станція під Зелений тариф Хмельницька область

мережева СЕС під Зелений тариф 30 кіловат

Дата реалізації проекту:

березень 2020 року

Місце розташування:

місто Волочиськ, Хмельницька область

Опис проекту:

Проект будівництва даної електростанції – це реальний приклад  цілеспрямованості та впевненості клієнта у можливостях сонячної енергетики. Підготовчу роботу, а саме, оформлення документів  по підвищенню потужності лінії приєднання (тобто отримання нових технічних умов) клієнт розпочав ще в січні 2020 року. Одночасно було розпочато підбір обладнання для сонячної станції, при цьому до нашої команди було поставлено завдання, реалізація проекту на сертифікованому обладнанні, з кращими характеристиками та  за оптимальним співвідношенням ціна-якість.

Інженерами компанії «Сонячні системи» замовнику було запропоновано ряд технічних та інженерних рішень, що позитивно вплинули на продуктивність та собівартість сонячної електростанції, а саме:

  • Розташувати весь масив фотомодулів на однонаправлених конструкціях, максимально наблизивши кут нахилу конструкцій до оптимального кута розміщення сонячних батарей в Рівненській області для отримання найвищого ККД сонячних панелей
  • Сонячний інвертор Huawei SUN2000-33KTL-A з рекордною кількістю MPPT трекерів, що дозволяє максимально продуктивно використовувати весь потенціал монокристалічних сонячних панелей. Гарантія 5 років
  • Опорна наземна конструкція виготовлена з врахування рельєфу місцевості. Всі зварні роботи, підготовка металу та фарбування  проведена  в межах  слюсарного цеху, що  гарантує власнику високу корозійну стійкість до всіх атмосферних явищ, та безпеку експлуатації .

Результат який отримав клієнт – це діючий енергетичний бізнес з гарантованими  щомісячним доходом. За нашими підрахунками, при збереженні існуючого мінімального споживання електроенергії, інвестиції повністю окупляться за 4,5-5 років. Прогнозний річний обсяг виробництва даної сонячної станції під Зелений тариф в Хмельницькій області складе 33 000 кВт * годин, що забезпечить власнику пасивний річний дохід в розмірі близько 4 900,00 Євро вже з вирахуванням податків (ПДФО – 18%, військовий збір – 1,5%).

Характеристики встановленого обладнання:

Монокристалічні сонячні панелі – JA Solar 335 Ват

28/05/2020